Naše filosofie

Díky Say Moment budou Vaše smysly cestovat...

Každého člověka spojují emoce. Každý člověk, jeho osobnost, je utvářena zkušenostmi a vzpomínkami. Někdy na ně chceme zapomenout, někdy si přejeme, aby se nám vryly hluboko pod kůži. Nejradši bychom si skvělý zážitek nahráli, vyfotili, ale ve skutečnosti ten nejhezčí zážitek nejde prožít přes objektiv.

Prožíváme je v přítomnosti. Vzpomínka se nám zpětně vybaví, když vidíme místo, kde jsme byli, když slyšíme hudbu, která tehdy hrála nebo když cítíme vůni, která nás s něčím spojuje. Anebo s někým. A stejně tak si těmito smysly nové vzpomínky vytváříme. Vytváříme si je v přítomném okamžiku abychom z nich čerpali v budoucnu. 

Chceme tyto budoucí vzpomínky utvářet spojením smyslů. Spojením chutí a vůní.

Obzvláště vůně, ty dokáží v člověku vzbuzovat velmi silné emoce. Můžeme jejich prostřednictvím cestovat, ale umí nám vytvořit i jedinečnou atmosféru. Stejně jako víno, které zase stimuluje emoce z jedinečné chuti. Riesling je tak bohatý na chutě a vůně, že si jednoduše zaslouží víc pozornosti.

Proto jsme vytvořili Say moment, a proto doufám, že až jednu z těchto lahví otevřete a zapálíte k tomu jednu z našich svíček, bude to jeden z těch Momentů, na které nebudete moct zapomenout.

 

Say Moment logo

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.