MYSTIC LOVE

Kód: 236
Značka: Say Moment
750 Kč
Skladem

JAKO DÁREK DOSTANETE SVÍČKU 80 g DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU ZDARMA. Stačí do poznámky v objednávce uvést, kterou Vám máme poslat. 

Láska je okouzlující, elegantní a tajemná. Dokáže svou krásou oslnit, ale umí způsobit i bolest. Je tak silná, že bez ní nelze žít. Protože si její vůni pamatujeme dlouho, nutí nás si uvědomovat, jak silná je. 

Začíná to tóny šeříku, jemným ale přitom tak výrazným, že mysl přestává vnímat. Ztrácí se v myšlenkách zatímco ona, čistá jako bílá lilie začíná ďábelsky čarovat. Její krása je jako růže. Smyslná a elegantní, s trny ostrými jako nůž. Intenzivní tón hrušek v kombinaci s jemnou magnólií bodne hluboko do srdce. Tak hluboce, ze se nelze bránit. Omámená mysl si připadá jako v zahradě, cítí svěžest kokosových listů a květy ovocných stromů.

Čím více se stává nebezpečnou, tím více ji chceme. Čím více cítíme Mystic Love, tím více jsme láskou předávkováni...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč kokosový vosk:  Kokos produkuje více oleje než jakýkoli jiný rostlinný vosk. Hoří čistěji a pomaleji než sója, což znamená, že budete mít svíčku s delší životností. Velmi dobře drží vůni, která je velmi čistá a silná. Pěstování kokosových stromů nevyžaduje žádný chemický zásah, žijí po celá desetiletí a produkují stovky plodů ročně. 

Vůně: Naše parfémy jsou vyráběny speciálně pro nás. Byly vyvinuty v Paříži respektovanou parfumérkou Sylvií Jourdet a vyráběny v Grasse, hlavním městě parfumerie. S touto první kolekcí jsme chtěli hovořit o spojení mezi Pacifikem a Evropou prostřednictvím vůní, které charakterizují oceán a Zemi.
 
Bez kompromisů: Zavázali jsme se vyrábět prestižní produkt, který respektuje Vaše zdraví a naši planetu. Nálepky jsou vyrobeny z 95% vinné vlákniny a 5% cukrové třtiny. Obaly jsou vyrobeny z recyklované lepenky a knot z nebělené bavlny protkané lněnou nití. Nakonec i sklo lze opakovaně použít pro více použití nebo jednoduše recyklovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parfémované svíčky Say Moment
Složení vůně: Květiny, Jemné ovocné tóny, Svěžest
Typ parfému: Niche
Parfumér: Signature by Sylvie Jourdet
Výroba: Ruční výroba
Typ vosku: Kokosový vosk
Intenzita vůně: Střední
Velikost: 220g
Doba hoření: 45 - 50 hodin
Podíl parfému: 10%
Rozměry svíčky: 9 cm (výška) x 8 cm (průměr)
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.